KONST / Litografier / Färglitografi 12044392
nr 1204 4392
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografi, Signerad, daterad 1943, numrerad 43/45. Motivet: 11x17
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 17 september 2018
kl 19:07:29
16/9 09:40:37
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson